تعیین بودجه برای هدایای تبلیغاتی

برای شرکت های تازه تاسیس اطلاع از میزان هزینه ای که برای تبلیغات مصرف می شود از اهمیت زیادی برخوردار است که می توانند با توجه به آن میزان تبلیغات و بازاریابی خود را پیش بینی کنند. در بسیاری از شرکت ها این مبلغ ۶ تا ۲۰درصد هزینه سالیانه را شامل میشود( بسته به سرمایه شرکت). در اینجا انواعی از هدایای تبلیغاتی که می توان در سال ۱۳۹۷ به آنها پرداخت، آورده شده است:

استفاده کارکنان از لباس هایی با آرم شرکت

خرید لباس با نام تجاری و با کیفیت بالا برای مشتریان و کارکنان شما، میتواند تضمینی برای نام تجاری شرکت باشد. به طور مثال با دادن لباس های ورزشی با آرم شرکت به کارکنان میتوانید مطمئن باشید که این کالا دور انداخته نمی شود و درمکان های مختلف استفاده شده وموجب تبلیغ شرکت شما خواهد شد.

تعیین بودجه برای هدایای تبلیغاتی
گرم کن ورزشی تبلیغاتی

اگر بخواهید کمی بیشتر در هزینه ها صرفه جویی کنید میتوانید از وسایل دیگری با ظاهر جذاب که میتواند طبق مد جامعه باشد استفاده کنید مانند:خودکار تبلیغاتی ،عینک و فلش مموری تبلیغاتی که آرم شرکت بر روی آنها چاپ شده باشد.

تعیین بودجه برای هدایای تبلیغاتی
عینک با چاپ تبلیغات

هدایای تبلیغاتی سالیانه

برای تشویق و قدردانی کارکنان میتوانید از هدایای معنا دار در طول سال استفاده کنید مانند جعبه های شکلات یا پاور بانک ها، تقویم ، سررسید و ساعت تبلیغاتی

تعیین بودجه برای هدایای تبلیغاتی
نمونه ای از هدایای جذاب

مواردی برای نمایش نام تجاری

شما میتوانید برای مشتری ها و بازدیدکنندگان خود نیز هدایای تبلیغاتی در نظر بگیرید که از جمله مواردی که برای مشتری جذاب و خوشایند است و به سرعت مورد استقبال قرار می گیرد می توان به لیوان های استیل درب دار چاپ شده اشاره کرد که به مدت طولانی تری مورد استفاده قرار می گیرد.

تعیین بودجه برای هدایای تبلیغاتی
لیوان استیل با چاپ تبلیغات

هدایای تبلیغاتی با هزینه ای موثر

اگر شرکت شما از جمله مواردی است که در نمایشگاه های سالیانه شرکت می کند برای انبوه بازدید کنندگان میتوان از وسایلی با چشم انداز جذاب که باعث علاقه به نام تجاری شما می شود استفاده کرد.از جمله: کیف ، خودکار تبلیغاتی و اسپینر های تبلیغاتی همچنین برای جذب کودکان نیز می توان از بادکنک های چاپ شده استفاده کرد.