۴ نوع هدیه تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

شما می­ توانید در این دوره ، ابتکار به خرج داده و هدایای تبلیغاتی سازگار با محیط زیست در نظر بگیرید که این کار علاوه بر تبلیغات برند شما یه کار مثبت در جهت حمایت از محیط زیست می­ باشد که در دیدگاه افراد مختلف می تواند خوب جلوه کند.

کیسه های قابل استفاده مجدد

سعی کنید از کیسه های پلاستیکی استفاده نکنید چون تعداد زیادی از این کیسه های پلاستیکی غیر قابل بازیافت هستند و به عنوان زباله دفن می­ شود و صد ها سال زمان برای تجزیه آن نیاز است در واقع این کار به تولید بیشتر زباله کمک میکند که درست نیست ولی استفاده از کیسه هایی  که از جنس فیبر طبیعی بعضی گیاهان  مثل  jute ساخته شده است خود در طبیعت تجزیه می­ شود و زباله محسوب نمی ­شود.

محصولات کاغذی

محصولات کاغذی اغلب مقرون به صرفه هستند و قطعا می­توانند در زمینه سازگاری با محیط زیست برای شما مناسب باشد البته اگر از مواد درستی تهیه شده باشد مانند دفترچه یادداشت ها، کتاب ها، مجله ها و… که از مواد بازیافتی و یا مواد سبز مانند پوست میوه ساخته شده است و جوهر آنها بر پایه سویا می­باشد.

بطری های نوشیدنی

بطری های قابل استفاده مجدد برای آب، یک راه ساده برای کاهش تعداد بطری های پلاستیکی یکبار مصرف درمحل دفن زباله­ ها می­باشد. هنگام استفاده از این محصول  به عنوان هدیه تبلیغاتی، به یاد داشته باشید که بهتر است از بطری های شیشه ای یا فولاد زنگ نزن استفاده کنید.

ابزار نوشتن

گزینه های مختلفی برای ابزار نوشتن وجود دارد که سازگار با محیط زیست هستند، مانند خودکار و مدادی که از مواد بازیافت شده یا قابل بازیافت ساخته شده باشد.

با چاپ برند خود بر روی هر یک از موارد بالا می­ توانید یک هدیه تبلیغاتی موثر داشته باشید.