بهترین هدایای تبلیغاتی سال 2017

سال ۲۰۱۷ رسما پایان یافته است و ۲۰۱۸ فرارسیده است! این بدان معناست که وقت آن فرا رسیده است تا موضوعات مورد علاقه تبلیغاتی درسال۲۰۱۷ را بررسی کنیم روند نشان می دهد که موارد عملی و ابزارهای تکنولوژیک برای مشتریان گسترده شده است، و بهترین فروشندگان ما منافع خود را درهدایای تبلیغاتی قرار داده اند.

Fidget PromoSpinner

استفاده ازاسباب بازی های مربوط به بی قراری واسترس در سال های اخیر غیرقابل انکار بوده است. مشتریان و کارکنان شرکت ها برای کاهش استرس های غیر قابل از این وسایل سرگرم کننده استفاده میکنند با افزودن لوگوی شرکت میتوان از این محصول استفاده تبلیغاتی کرد.

PopSocket

یک وسیله انعطاف پذیر، قابل تنظیم، به شما اجازه می دهد تا گوشی خود را در هنگام عکس گرفتن یا برای راحتی در تماشای ویدیو گوشی خود را جای گذاری کنید این یک وسیله تبلیغاتی است که عمر آن به پایان نمیرسد.

Kronies True Wireless Earbuds

با استفاده از این  اهرم های تبلیغاتی بی سیم صدای بلند برگشت داده میشود وصدای آرام برای حدود ۳ ساعت در گوش پخش میشود، اهرم های  تبلیغاتی با سیم شارژ ودارای یک کیف برای حمل راحت میباشد.

۳۶۰ Universal Mobile Phone Car Mount

پایه های موبایل در خودرو به طور فزاینده ای در حال گسترش هستند زیرا رانندگان در هنگام حرکت برای پخش آهنگ های مورد علاقه خود و برقراری تماس از بلوتوث گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند.  پایه های موبایل تبلیغاتی علاوه بر ایمن نگه داشتن گوشی های مشتریان موجب ترویج نام تجاری شرکت شما نیز می شود.

Round Power Bank

پاوربانک ها، هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا هستند، ارزش ذاتی آنها تضمین می کند که این دستگاه های شارژ که به اندازه سفر شارژ نگه میدارد و در  سال های آینده استفاده زیادی خواهد داشت.

Oversized Carry-All Tote

کیسه های حمل و نقل یک محصول تبلیغاتی هستند، اما اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری در بخش کیسه های حمل و نقل برای نشان تجاری خود هستید با افزایش اندازه یک قدم جلوتر بروید. کیسه های حمل و نقل می توانند نام تجاری شما را در محل های با رفت و آمد زیاد توسعه دهند.