راه اندازی نام تجاری جدید

بعضی وقت ها شما تصمیم می گیرید نام تجاری خود را عوض کنید و برنامه های شرکت خود را گسترش دهید برای ایجاد نام تجاری جدید، ابتدا باید یک راه اندازی نرم افزاری انجام شود بخش بعدی ایجاد نام تجاری جدید ،کارهای اداری و رسمی آن می­باشد که مرحله مهم تری است شما می­توانید یک آنونس تبلیغاتی از برند جدید خود بسازید تا در رسانه های عمومی پخش شود اما ابتدا باید یه راه برای معرفی نام تجاری جدید خود پیدا کنید.

چگونه می توانید راه اندازی بازاریابی موفق را در نمایشگاه تضمین کنید؟

 ارسال دعوت نامه:

می­توانید دعوت نامه های منحصر به فردی برای مشتریان اصلی خود ارسال کنید ودر آن از آرم یا نام تجاری قدیمی خود جهت  تشخیص اینکه دعوتنامه از طرف چه شرکتی می باشد استفاده کنید همچنین با بیان نکاتی از نام تجاری جدید خود و چشم اندازی از برنامه هایی که قرار است در شرکت شما اتفاق بیافتد آنها را جذب به شرکت در نمایشگاه برای مشاهده غرفه ی شرکت خود کنید.

چیزی در نزدیکی غرفه خود جهت راهنمایی و آشنایی افراد قرار دهید:

اگر مردم شما نام تجاری شما را تشخیص ندهند، ممکن است توجهی به آن نکنند بنابراین، شما میتوانید نام تجاری خود را در فونت بزرگ بر روی بنر بالای غرفه خود قرار دهید و کارمندان را تشویق کنید تا با گذشت زمان هر چند وقت یکبار از شما بپرسند آیا “آنها اخبار جدید را شنیده اند”. تا مردم را کنجکاو و مجبور به توقف جهت آشنایی با غرفه شما بکند.

دادن هدیه تقدیر و تشکر:

اگر می­خواهید مردم نام تجاری شما را به خاطر بسپارند چیزهایی به آنها هدیه دهید که به خانه ببرند و اطمینان حاصل کنید نام تجاری شما به وضوح روی آنها چاپ شده باشد تا مردم از ادرس URL همراه آن بتوانند بعدها به سایت شما مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری بدست آورند.

ایجاد یک مسابقه:

می توانید با ترتیب دادن یک مسابقه و جوایزی مربوط به برند جدید خود موجب تبلیغ آن شوید.

نطرسنجی:

میتوانید با نظرسنجی از افرادی که مراجعه می­ کنند از ایده ها و نظرات آنان نیز در جهت توسعه و تبلیغ نام تجاری جدید خود استفاده کنید.