چرا خودکارهای تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند؟

خودکار تبلیغاتی یک تکنیک موفق تبلیغاتی

اگر به دنبال تکنیک های تبلیغاتی با هزینه ای مناسب هستید به بالاتر از خودکارهای تبلیغاتی توجه نکنید. خودکار های سفارشی ، محصولات تبلیغاتی هستند که علاوه بر قابلیت حمل ، یک پیام بازاریابی را نیز ارائه می دهند.

این خودکارهای تبلیغاتی میتواند به صورت سفارشی نشانگر لوگو یا آرم شرکت، آدرس وب سایت و همچنین شماره تماس باشد بنابراین وقتی شما این ها را در اختیار مشتری های فعلی یا در آینده قرار میدهید در واقع شما یک تبلیغات با ارزش حتی برای زمان های آینده انجام داده اید.

شما باید در هر زمان و مکانی که به خودکار نیاز داشتید از خودکار هایی با لوگوی شرکت خود استفاده کنید مثلا در بانک هنگام پر کردن فرم های مربوطه وامضا کردن ، در رستوران و… و در پایان آن را باقی بگذارید تا بقیه افراد از آن استفاده کنند در واقع شما با در اختیار گذاشتن خودکارهای تبلیغاتی خود ، یک تمرین منظم و مقرون به صرفه در راستای تبلیغ و بازاریابی انجام داده اید.

خودکار تبلیغاتی با ارزش تبلیغاتی بالا

طبق مطالعه انجام شده توسط یک موسسه تخصصی تبلیغات در سال ۲۰۱۶ میانگین تعداد افرادی که در یک ماه خودکار در اختیار آنها قرار گرفته و افرادی که از طریق آنها آشنا شده اند بررسی شده است طبق این مطالعه از هر وسیله نوشتاری تبلیغاتی از جمله خودکارهای تبلیغاتی ۲۸۰۵ اثر باقی می ماند. متوسط هزینه تولید هر وسیله نوشتاری از جمله خودکار تبلیغاتی کمتر از ۵۰۰ تومان می باشد هیچ وسیله ای به این اندازه مقرون به صرفه و ارزش تبلیغاتی بالایی ندارد.