post

پست پیشتاز

هزینه ارسال باتوجه به وزن مرسوله و آدرس مشتری متغیر بوده و از 20 هزار تومان شروع می‌شود، هزینه پستی را هنگام نهایی کردن سفارش ملاحظه خواهید کرد.

متاسفانه باتوجه به حذف پست سفارشی در یک مرحله و افزایش چند برابری هزینه پست پیشتاز در خرداد سال 1401، ما نیز ناچار به افزایش هزینه پستی شدیم. با این حال بخشی از هزینه‌ها توسط ما پرداخت می‌شود و مشتری مبلغ کمتری بابت بسته‌بندی و ارسال پرداخت می‌کند.

این روش برای تمامی سفارشات، از بسته کوچک گرفته تا کارتن حجیم در دسترس است.

مدت زمان رسیدن مرسوله به مشتری، باتوجه به بعد مسافت متغیر بوده و 2-6 روز کاری طول می‌کشد.

توجه: هزینه ارسال، قبل از ارسال از شما دریافت می‌شود، لذا شما هیچ مبلغی را هنگام دریافت مرسوله پرداخت نمی‌کنید و اگر درخواستی برای دریافت هزینه اضافی از نامه رسان دریافت کردید، مرسوله را بدون پرداخت هزینه دریافت کنید و مراتب را به اداره پست منطقه خود اطلاع دهید.

Truck

ارسال از طریق باربری

اگر سفارش شما عمده و بالای 10 کیلوگرم وزن داشته باشد، مقصد سفارش نیز یکی از شهر های زیر باشد، این روش برای شما قابل رویت خواهد بود و شما می‌توانید آن را انتخاب کنید.

شهر هایی که ارسال از طریق باربری میسر می‌باشد عبارت است از: کلیه شهر‌های واقع در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، تهران، زنجان، قزوین، کردستان، گیلان و همچنین شهر‌های اراک، اصفهان، اهواز، ایلام، بجنورد، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، خرم آباد، زاهدان، ساری، سمنان، شهرکرد، شیراز، قم، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد‌، همدان‌، یاسوج‌، یزد و کاشان.

مدت زمان رسیدن مرسوله به مشتری، باتوجه به بعد مسافت متغیر بوده و 1-4 روز کاری طول می‌کشد.

توجه: هزینه ارسال از طریق باربری پس‌کرایه می‌باشد، لذا ما هیچ مبلغی به عنوان پیش‌کرایه از شما دریافت نمی‌کنیم.

توجه: ارسال از طریق اتوبوس (ترمینال) بنا به درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است؛ هزینه ارسال این روش بالا می‌باشد (در حدود 80 هزار تومان برای یک بسته کوچک).

motorcycle

ارسال از طریق پیک

سفارشات شهر تبریز، باسمنج، سردرود و شهر جدید سهند از طریق پیک ارسال می‌گردند.

هزینه ارسال، مبلغ 18 هزار تومان می‌باشد.

تمامی سفارشات بالای 300 هزار تومان در شهر تبریز، شامل ارسال رایگان می‌باشد.*به جز سفارشات گروه کاغذ*

 

درمورد ارسال سوال دارید؟

لطفا در واتساپ پیام دهید

پیام در واتساپ